Lg Yetkili Servis Merkezi

SERVİSİMİZDE LG ÜRETİCİ GARANTİLİ 1 YIL GARANTİLİ LED TAMİRİ YAPILMAKTADIR...

 

OLED, LED, LCD, PLAZMA LG  marka arızalı televizyon yerinizden alınıp,atölyemiz’de uzman ekipler tarafından arıza teşhisi konup cihazın onarım,tamir ve bakım işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır, Televizyonların Panel onarımları, Kart onarımları, uzaktan kumanda televizyonla ilgili her türlü yedek parça ve aksesuarları stoklarımızda bulunmaktadır.

Şirketimizle ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ YAPILMAKTADIR...

 

Lg Yetkili Servisi olarak, Ücretsiz Arıza Tespiti yapıp, müşterilerimizi fiyat konusunda bilgilendiriyoruz. Onay aldıktan sonra Televizyon Tamirini Gerçekleştiriyoruz

Hakkımızda

          LG Hizmet Merkezi, Datateknik Elektronik Servis Hizm.Tic.Ltd.Şti. 2008 yılında elktronik sektörünün önde gelen firmalarından LG Electronics Ticaret A.Ş ile Sözleşme imzalamış, GSM, Tv, Monitör, Notebook ve Beyaz Eşya Ürünlerinin Yetkili Servis ünvanını almıştır. Prosedürler çerçevesinde, yüksek kalilteli hizmet anlayışını benimsemiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, uzman teknik kadrosuyla hızlı ve pratik çözümler sunan, aynı zamanda TSE standartlarına uygun olarak hizmet veren bir firmadır.

Elimizde mevcut bulunan kaynaklarımızla var olan potansiyelimizi daha iyi bir hizmet sunarak çalıştığımız firmaların müşteri memnuniyetine katkıda bulunmak görevimizdir.

Kaliteli hizmet adına; devamlılığı sürdürmek, teknolojik ve bireysel gelişimi sağlamak, geleceğe dair kurguladığımız görevlerdir.

Lg yetkili hizmet merkezi

BS Merkezi

datateknik@lgadana.com

+90 322 234 65 43

Sosyalleşin

Abone Ol